گیرنده بلوتوثی خودرو BT 350 – لوازم جانبی مختلفی برای خودروها طراحی می شود تا سفر جاده ای برای بشر آسان و لذت بخش شود. یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت داشته Speedwav بوده و محصولات مختلفی را در این سبک به تولید می رساند. از جمله آنها باید به گیرنده بلوتوثی بی‌سیم موسیقی BT 350 بوده که با اتصال به خودرو می تواند به سیستم پخش خودرو اتصال پیدا کرده و به پخش موسیقی های مختلف بپردازد.


گیرنده بلوتوثی خودرو BT 350 چیست؟


با قرار دادن گیرنده بلوتوثی خودرو دورن پورت AUX سیستم پخش، و اتصال آن به بلوتوث دیوایس خود؛ امکان پخش موسیقی و پاسخ به مکالمات از طریق سیستم پخش خودرو برای شما فراهم می شود.


گیرنده بلوتوثی خودرو BT 350


خرید گیرنده بلوتوثی خودرو BT 350


این گیرنده می تواند به سیستم های بلوتوث متصل شده و عمل کند. با وجود LED روی این گیرنده می توان از وضعیت شارژ آن آگاهی یافت و همچنین مشخص می شود آیا BT 350 به خودرو متصل شده یا خیر. با جک 3.5 میلیمتری که  BT 350 از آن بهره می برد، می توان این دستگاه را به خودرو متصل کرد. بنابراین به کمک چنین وسیله ای می توان در سفر به موسیقی های دلخواه دست یافت و به گوش دادن آن پرداخت. با ویژگی های لازمی که برای BT 350 در نظر گرفته شده افراد خواهند توانست از موسیقی لذت برند. وزن آیتم های BT 350 کمتر از 250 گرم بوده و گیرنده در رنگ مشکی با جنس پلاستیکی به فروش می رسد.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

بلوتوث ضبط خودرو BT350

  • کد محصول: BT350
  • موجودی: 2 تا 3 روز دیگر
  • 0تومان


برچسب ها: تخفیف شگفت انگیز بلوتوث برای ضبط ماشین بلوتوث ضبط خودرو BT350

web counter
web counter
BurnAware Professional 7.3 Review 4.5/5 فروشگاه آنلاین پي سي ماركت 65158 reviews.
blogger
pcmarket
Rated 5 star/5 based on 100000 reviews